OSGB İSTANBUL

2005 yılından beri çok tehlikeli sektöre iş güvenliği danışmanlığı yaparken, 2012 yılında Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirildik.

istanbul

Merkezimiz İstanbul

2005 yılında çok tehlikeli sektöre (maden, tersane, inşaat) iş güvenliği danışmanlığı hizmet vermeye İstanbul'da başladık ve şuanda 100'den fazla çalışanımızla ve Türkiye'nin çeşitli illerinde şubeleri olan bir OSGB olarak, İstanbul merkezli bir firmayız.

Merkezimiz İstanbul Ataşehir'de Varyap Meridian Ofis & Otel iş merkezinde olup, 2014 yılında kurduğumuz iş hijyeni ölçüm laboratuvarımız Ümraniye Şerifalidedir. Ataşehirde, inşaat aşamasında olan Finans merkezinin tam ortasında olan Özden OSGB Genel Müdürlüğü, sadece İstanbul'un değil tüm Türkiye'nin OSGB'si olma hedefindedir.

İstanbul'un neredeyse her ilçesinde ve Türkiye'nin diğer birçok ilinde, Özden OSGB olarak 500'den fazla firmaya iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli hizmetleri veriyoruz.

Batı Ataşehirdeyiz

Yerimiz Batı Ataşehir'de ancak İstanbul'un heryerinde ve Türkiye'nin birçok ilinde hizmet verebiliyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği hizmetleri vermeye başladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla müşterilerimizin bütün isg ihtiyaçları tek elden vermek niyetindeydik. Son olarak kurduğumuz ve Türkiye'de çok az firmanın sahip olduğu iş hijyeni laboratuvarı akreditasyonumuzla müşterilerimizin toz, gürültü, aydınlatma ve termal konfor ölçümü ihtiyaçlarını da karşılıyoruz.

Tamamen müşteri memnuniyeti ile referanslarımız üzerinden büyüyen Özden OSGB, istanbul'un en bilinen iş sağlığı ve güvenliği danışmanlık şirketlerinden biri olarak Türkiye'nin OSGB'si olmuştur.

Neden Özden OSGB İstanbul

Türkiye'nin önde gelen firmaları ve birçok uluslararası firmayla çalışıyoruz. Ülkemizdeki ve dünyadaki isg ile ilgili gelişmeleri sürekli takip ediyor ve kendimizi geliştiriyoruz ve uzman teknik ve idari kadromuzla bütün ihtiyaçlarınız için tek çözüm olma hedefimizde emin adımlarla ilerliyoruz. Siz de en yetkin isg danışmanlık firmasıyla çalışmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş Güvenliği Şakaya Gelmez
Gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız, siz de Türkiye'nin en başarılı OSGB'siyle çalışın.