İSG AFİŞLERİMİZ

Hizmet verdiğimiz firmalarda İSG bilincinin arttırılması için sürekli farkındalık afişleri hazırlıyoruz.

İSG Afişleri Neden Önemli?

İSG Afişleri çalışanları İSG konusunda bilinçlendirmek için ve önemli konulara dikkat çekmek için gerekli uygulamalardır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı da afişlerin mümkün olduğunca çok kullanılması talep etmektedir.

Neden Özden OSGB Afişleri?

Özden OSGB olarak her iş koluna ve çalışan sosyo-ekonomik durumuna göre ayrı ayrı hazırladığımız afişlerimizle fark yaratıyoruz. Herkese hitap eden genel afişler yerine, ilgili tehlikeli işe özel afişler hazırlayarak çalışanların hayatına daha fazla dokunmak amaçlanmaktadır.

İstek Üzerine Afiş Hazırlıyoruz

Özden OSGB müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için isteklerine uygun afişler ve videolar hazırlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacını öğrendikten sonra, sektör ve çalışan analizi yaparak en etkili afis konusu belirliyor ve hayata geçiriyoruz.

Düzenli Değişiklik Gerekiyor

Afişler bilinçlenme için her ne kadar etkili olsa da bir süre sonra çalışanlar afişlere alışıyor ve görmezden geliyor. Bu gibi bir alışkanlığın önüne geçmek için düzenli olarak yeni afişler oluşturuyor ve yayınlıyoruz. Siz de afişlerden çalışan davranışlarını değiştirmesi konusunda verim almak istiyorsanız en fazla 3 ayda bir değişiklikler yapmalısınız.

İş Güvenliği Şakaya Gelmez
Gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız, siz de Türkiye'nin en başarılı OSGB'siyle çalışın.