İSG ÇALIŞMA SÜRESİ HESAPLAMA

Bu sayfa, sektördeki en popüler süre hesaplama aracıdır. Binlerce kişi bu sayfayı kullanarak işyerlerinin uzman, hekim ve sağlık personeli bulundurma zorunluluğunu hesaplıyor.

Şirketiniz uzman, hekim ve sağlık personeli hizmeti alma yükümlülüğü buradan hemen öğrenin.

İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı
Süre Hesaplama

Hesapla
İşyeri Hekimi

İşyeri Hekimi
Süre Hesaplama

Hesapla
Diğer Sağlık Personeli - İşyeri Hemşiresi

Sağlık Personeli
Süre Hesaplama

Hesapla

İşyerinizin Tehlike Sınıfını Öğrenin

İlk defa 2012 yılında yayınlanan İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin İşyeri Tehlike Sınıfları Tebliği'ni, çıktığı günden beri sitemizde yayınlıyoruz ve yapılan her değişiklik sonrası sitemizde anında güncelliyoruz. En güncel tehlike sınıfları listesi tebliğine, her zaman Özden OSGB websitesinden ulaşabilirsiniz.

Tehlike Sınıfları Listesi

Tehlike Sınıfları Neden Önemlidir?

Tehlike sınıfları yaptığınız ana iş kolunu yansıtmalıdır. Ana işiniz iki veya daha çok işin bir kombinasyonuysa mutlaka daha tehlikeli olanı seçmeni gerekmektedir çünkü bu ileride yapılacak bir denetimde veya olası bir kazada şirketinizi zora sokacak ve gerekli önlemleri almamış olarak değerlendirilmenize yol açacaktır. Ayrıca iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli hizmeti alma zorunlulukları ve sertifikalı ilkyardım eğitimi alması gereken çalışan sayıları tehlike sınıfına göre farklılık göstermektedir.

İş Güvenliği Şakaya Gelmez
Gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız, siz de Türkiye'nin en başarılı OSGB'siyle çalışın.