ÖZDEN OSGB HAKKINDA

Hakkımızda herşeyi, nasıl ve ne zaman kurulduğumuzu, ekibimizi ve en önemlisi neden bizimle çalışmalısınız sorusunun cevabını burada bulabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Her zaman bir en iyi olmayı hedefledik, müşterilerimize daha çok güven verebilmek için mevzuatı en iyi takip eden iş sağlığı ve güvenliği firması olduk, müşterilerimizin işini kolaylaştırmak için kendi içimizdeki ekiple isg yazılımı yazan ilk ve alanında en başarılı firma olduk.

Ne yaparsak yapalım, en başından beri müşterilerimizin hayatını kolaylaştırdıkça daha başarılı bir şirket olacağımızın hep farkındaydık.

FARKIMIZ

Farkımız Müşteri Odaklı Olmamız

Rakiplerimize göre birçok avantajımız var. Kendi bünyemizde 2012 yılından beri geliştirdiğimiz yazılım sayesinde bütün süreçlerimizi otomatikleştirdik. Bu bize fiyat avantaji sağlıyor, ancak en önemlisi müşteri odaklıyız. Bir müfettiş gibi yapılması gerekenleri söyleyip işimizi bitirmiyor, iş çözülene kadar çalışyoruz.

OSGB'ler arasında ofis çalışanı en yüksek olanı Özden OSGB'dir. Bunun tek sebebi var: müşterilerimiz bize her ulaşmak istediğinde ulaşilabilir olmak. Özden OSGB'de her 10 iş güvenliği uzmanı bir iş güvenliği koordinatörü tarafından yönetiliyor ve uzmanımızın yaptığı bütün işler isg portal üzerinden dokümante ediliyor.

OSGB Nedir?
Neden OSGB
Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İş Güvenliği Şakaya Gelmez
Gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız, siz de Türkiye'nin en başarılı OSGB'siyle çalışın.