OSGB ANKARA

2014 yılında kurduğumuz OSGB Ankara şubemizle Ankara'daki birçok firmaya iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi hizmetleri veriyoruz.

osgb ankara

OSGB Ankara Şubesi

Özden OSGB olarak çalıştığımız yüzlerce firma arasında Türkiye'nin köklü kurumsal firmaları da bulunuyor. İstanbul'da verdiğimiz hizmetimizden memnuniyet duyan müşterilerimizin teşvifiyle kurduğumuz Ankara şubemizde şuanda 10'dan fazla çalışanımız, 50'den fazla firmaya hizmet veriyor.

Özden OSGB Ankara şubemizin hizmet verdiği firmalar arasında İstanbul'daki merkezleri çalıştığımız şirketlerin Ankara şubeleri olduğu gibi tamamen Ankara merkezli de bir çok firma bulunuyor. Bu firmalara verdiğimiz kaliteli hizmet neticesinde bizi Ankara'daki bir çok firmaya öneriyorlar ve Ankara'da büyümeye devam ediyoruz.

Ankara Çankaya'dayız

Ankara şubemiz Ankara'nın kalbi Çankaya'da, Gaziosmanpaşa'da. Ofisimiz her zaman açık ve sizi her zaman ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Neden Özden OSGB Ankara

Ankara'daki iş güvenliği uzmanlarımız ve işyeri hekimlerimizle, bir çok firmaya düzenli olarak hizmet veriyoruz. Bu süreçte müşterilerimizin bütün isg ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayarak müşterilerimize değer kattık. Siz de Türkiye'nin en yenilikçi OSGB'siyle çalışmak istiyorsanız, hemen Özden OSGB'yle iletişime geçin.

İş Güvenliği Şakaya Gelmez
Gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız, siz de Türkiye'nin en başarılı OSGB'siyle çalışın.