KAPSAMA ALANIMIZ

Ölçüm laboratuvarımız tüm Türkiye'de ortam ölçümleri ve periyodik kontroller yapmaya yetkiliyken, OSGB'nin hizmet ağı her geçen gün genişliyor. Şuanda 20'ye yakın ili ve Türkiye nüfusunun yarısını kapsıyoruz.

Özden OSGB Şubeleri

OSGB Hizmeti Verdiğimiz İller

2012 yılından bu yana açtığımız şubelerle, Türkiye'nin en büyük 3 ili olan İstanbul, Ankara ve İzmir dahil olmak üzere toplam 13 ile hizmet veriyoruz. Aşağıda hizmet verdiğimiz illeri bulabilirsiniz.

Yakında Hizmet Vereceğimiz İller

Tüm Türkiye'ye iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi hizmeti verme hedefiyle çıktığımız yolumuza, emin adımlarla devam ediyoruz. 2017 yılı için hedefimiz aşağıdaki belirtilen 10 ile daha hizmet vererek Türkiye nüfusunun %60'ına hizmet verecek şekilde kapsama alanımızı genişletmektir.

Özden OSGB Büyümeye Devam Ediyor

Şuana kadar sürekli referanslarımızla büyüdük ve çalıştığımız firmaların ihtiyaçları doğrultusunda büyümeye devam ediyoruz. 2014 yılında akredite olduğumuz iş hijyeni laboratuvarı ve makine - elektrik periyodik kontrol biriminden sonra çok yakın zamandan hizmet vermeye başlayacak İlkyardım kurumumuzla, şirketlerin bütün iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçlarını tek noktadan çözüyor hale geleceğiz.

Kaliteden Ödün Vermiyoruz

Büyümek birçok firmanın hizmet kalitesini düşürmesine sebep olan, çetrefilli bir iş. Bunu yaşamamak için 2012'de kurulduğumuz günden beri satış sonrası desteğe çok önem verdik. Kurduğumuz operasyon ekibiyle, müşterilerimize mükemmel bir hizmet veriyoruz. Bunun şubeleşmemiz sırasında bozulmaması için yazılıma çok önem veriyoruz. Yazılım ekibimiz gece gündüz, operasyonumuzun daha kuvvetli olması için yazılımımızı geliştiriyor.

İş Güvenliği Şakaya Gelmez
Gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız, siz de Türkiye'nin en başarılı OSGB'siyle çalışın.